Belge OSGB


BELGE LTD. ŞTİ. yönetim sistemleri tabanlı uygulamalarda yıllarca hizmet vermiş olan uzman bir grubun bir araya gelerek faaliyetlerine başladığı, kurumsal belgelendirme, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren bir kuruluşdur. 2014 yılı itibarı ile 50 den fazla konuda eğitim ve kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz


Ana faaliyet alanlarımızda, kaliteli, güvenilir, hızla ve tutkuyla hizmet verebilen, bu sayede tercih edilen kuruluşlarından bir tanesi olmak. Bu yönüyle, Türkiye’ de lider ve takip edilen bir pozisyona ulaşarak sürekli büyümesiyle vazgeçilmezliğini anlamlı kılmak.

Misyonumuz


Yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısına sahip genç, çalışkan, tutkulu ve iyi yetişmiş insan kaynağımızı en etkin, en verimli şekilde kullanarak hizmetlerimizi oluşturmak. Bu hizmetlerimizi de sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.

Stratejimiz


Objektif gerçeklikle kararlar alan, sorumluluklarının bilincinde, dinamik bir yönetim anlayışı. Akılcı, üretken, özgüveni yüksek, kendine ve işine saygılı çalışanlar. Çalışanları bütünleşen, güven iklimi var olan ve yetki devrine yatkın bir organizasyon. Müşteri odaklı olup, mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışı.